5. zavod

Kategorie A            reg. cislo       cas     body

  1. Pelc Václav          CST6702   1:22:15   100,00
  2. Hejzlar Josef        VCB5601   1:25:50    97,91
  3. Pracka Tomáš         RIC7302   1:31:32    94,93
  4. Beniska Josef        DDD0501   1:34:38    93,46
  5. Vilímek Pavel        DDD0502   1:34:48    93,38
  6. Gutwirth Adam        DDD0503   1:34:55    93,33
  7. Šmahel Lukáš         OPI7800   1:39:34    91,30
  8. Kukrál Tomáš         DDD0504   1:58:10    84,80
  9. Mareš Ladislav       MIL7202   2:02:26    83,59
 10. Pešta Jiří           MIL7201   2:02:55    83,46
 11. Hyšpler Robin        JJJ0201   2:03:55    83,19
 12. Potužník Martin      SJH7705   2:23:53    78,58
 13. Coufal Karel + Pavla DDD0505   2:46:50    74,65
 14. Velát Josef          DDD0506   2:50:45    74,08

Kategorie B            reg. cislo       cas     body

  1. Kosobudová Kateřina  VTA0253   1:02:29   100,00
  2. Sobotka Radim        OPI0300   1:04:30    98,44
  3. Pracková Ema         RIC0451   1:04:33    98,40
  4. Šafaříková Lucie     CST0351   1:04:35    98,37
  5. Honsa Luděk          ACB6301   1:04:37    98,35
  6. Heczková Ráchel      OPI0154   1:04:39    98,32
  7. Vébr Jiří            VTA6901   1:04:40    98,31
  8. Hudečková Helena     KTA6951   1:04:47    98,22
  9. Kozák Aleš           DDD0507   1:04:56    98,11
 10. Jeníčková Kateřina   CST9551   1:05:06    97,99
 11. Pelc Matyáš          CST0401   1:05:25    97,76
 12. Bečvář Petr          OPI9800   1:05:50    97,46
 13. Ruda Petr            VTAXX00   1:07:54    96,01
 14. Jelínek Martin       DDD0535   1:10:30    94,31
 15. Pracková Zita        RIC7850   1:10:47    94,14
 16. Körnerová Emma       OPI0050   1:14:24    91,99
 17. Bečvářová Markéta    OPI0250   1:14:35    91,89
 18. Votíková Veronika    VCB0154   1:17:03    90,55
 19. Zelí                 DDD0509   1:19:10    89,46
 20. Kosobud Dušan        KTA7201   1:19:14    89,43
 21. Votíková Monika      VCB7254   1:19:44    89,18
 22. Kosobudová Lenka     KTA7351   1:19:53    89,11
 23. Rudová Magda         VTA0254   1:19:55    89,09
 24. Uhrovič Blahoslav    PTE8448   1:21:25    88,37
 25. Tiefenbacher Tomáš   PTE9100   1:21:27    88,36
 26. Šafařík Bedřich      CST4601   1:28:00    85,50
 27. Lukeš Prokop         VTA0201   1:29:01    85,10
 28. Neubauerovi          DDD0510   1:31:48    84,03
 29. Kouba Jan a syn      DDD0511   1:39:07    81,52
 30. Jelínková Radana     DDD0512   1:39:59    81,25
 31. Rychtecký Josef      VCB4801   1:43:26    80,20
 32. Hejzlarová Vladimíra VCB5651   1:44:06    80,01
 33. Velát Vojtěch        OPI0400   1:51:49    77,94
 34. Petryková Pavlína + Karel DDD0513   1:54:26    77,30
 35. Mirek a Ada Suchanovi DDD0514   1:59:00    76,25
 36. Terka a Dan Suchanovi DDD0515   2:11:53    73,69
 37. Lucka a Tomáš        DDD0516     disk.    50,00
 37. Pelcová Pavla        CST7451     disk.    50,00

Kategorie C            reg. cislo       cas     body

  1. Rybák Petr           DDD0517     40:11   100,00
  2. Kosobudová Anna      VTA0551     41:37    98,28
  3. Hurka Tomáš          DDD0518     41:55    97,93
  4. Neužil Vít           DDD0519     44:54    94,75
  5. Kubáková Nela        SJH0451     47:08    92,63
  6. Kubák Martin jun.    SJH9902     50:22    89,89
  7. Korbelová Dagmar     DDD0520     53:21    87,66
  8. Pelc Tadeáš          CST0601     53:56    87,25
  9. Vrbková Radka        DDD0521     54:19    86,99
 10. Viktor Potužník      SJH0504     55:48    86,01
 11. Cepáková Vendula     DDD0522     56:21    85,66
 12. Houserová Tereza     DDD0523     58:58    84,07
 13. Potužníková Adéla    DDD0524     59:21    83,85
 14. Pekařová Nela        VTA0552     59:33    83,74
 15. Šafařík Vojtěch      DDD0525     59:46    83,62
 16. Brabcovi Vítek a Lucie DDD0526   1:00:43    83,09
 17. Bican Martin         DDD0527   1:00:56    82,97
 18. Sobotka Ivo          OPI0600   1:02:11    82,31
 19. Pazderník Tomík + Petr DDD0528   1:02:14    82,28
 20. Votíková Tereza      VCB0454   1:04:01    81,39
 21. Fistrová Ludmila     DDD0529   1:05:27    80,70
 22. Kubáková Laura       SJH1550   1:06:22    80,27
 23. Valenta Adam         DDD0530   1:07:42    79,68
 24. Karbusová Kateřina   DDD0531   1:17:40    75,87
 25. Winzigová Gabriela   DDD0532   1:18:08    75,71
 26. Pazderníková Jana    DDD0533   1:18:23    75,63
 27. Novisedlák Patrik    VTA0601   1:40:37    69,97
 28. Vaněčková Anežka     OPI0650     disk.    50,00
 28. Pazderníková Petra   DDD0534     disk.    50,00